Nieuwsbrief
Arnout en Ulrike, de 2 nieuwe IGP'ers in de Kempen
Misschien ben je ze al tegengekomen? Sinds kort zijn in de regio Kempen 2 nieuwe intergemeentelijke preventiewerkers actief. Wij wensen Arnout en Ulrike beide enorm veel succes in de nieuwe job en we kijken alvast uit naar een mooie samenwerking. Eerst zijn we natuurlijk zelf benieuwd om met hen kennis te maken:
"Ik ben Arnout Ruelens, 27 jaar en geboren en getogen in Geel, waar ik ook samenwoon met mijn vriendin. Mijn hobby’s zijn schaken en zaalvoetballen. Gezellige momenten samen met vrienden geven me positieve energie. Ik ben de nieuwe intergemeentelijke preventiewerker voor ELZ Zuiderkempen. Als intergemeentelijke preventiewerker werk ik aan mentaal welbevinden en verslaving in deze regio. Na een grondige kennismaking met de lokale besturen engageer ik mij voor het project ‘Generatie Rookvrij’. Generatie Rookvrij streeft naar een maatschappij waarin ieder kind dat vanaf 2019 wordt geboren, rookvrij kan opgroeien."
"Ik ben Ulrike Geerts, een Lommelse die in Turnhout woont en trotse mutti van Aster en Lenn, verloofd met Charlotte. Ik hou van basketbal, koken, bakken en lezen. Mijn energie haal ik uit herfstwandelingen, mijn schattige jongens en onze hond Oskar. Ik ben de nieuwe intergemeentelijke preventiewerker voor ELZ Middenkempen en Kempenland. Ik kijk er naar uit om lokale besturen en partnerorganisaties te ondersteunen in het uitbouwen van projecten rond geestelijke gezondheid en verslaving. Mijn eerste project is kennismaken met de lokale besturen en partners. Het werkveld goed leren kennen vormt dan ook een stevige basis om op verder te werken."